نیازمندی های ترکیه
نیازمندی های ترکیه

در این مطالب میخواهیم در خصوص ثبت ازدواج در ترکیه و برگزاری مراسم عروسی در کشتی و در شهر استانبول توضیحاتی ارائه کنیم.

فهرست مطالب مهم این صفحه  نمایش 

ثبت ازدواج در ترکیه

ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه بر اساس قوانین موجود در قانون مدنی کشور ترکیه برای دو تبعه ی خارجی در صورتی که شرایط و مدارک کامل و کافی را داشته باشند میسر است.

افراد زیادی در ایران خواهان ازدواج در ترکیه می باشند در کنار اینکه سفر به ترکیه نیاز به ویزا ندارد این نکته ام حائز اهمیت است که تنها کشوری که در آسیا تنها کشور عضو این کمیسیون است و از مزایای آن بهره مند است کشور ترکیه است.

و دو نفر عضو کمیسیون بین المللی احوال شخصیه میشوند. این کمیسیون در اروپا شناخته شده است و هدف آن مورد تایید بودن بدون تمامی مدارک تولد ازدواج طلاق و فوت در بین کشور های عضو مثل کانادا آمریکا و اکثریت اروپا می باشد.

 ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

اگر قصد ثبت ازدواج در ترکیه دارید باید از قوانین این کشور پیروی کنید و ممکن است مدارک مورد نیاز در ازدواج متغیر می باشد. این مدارک بر طبق ملیت و تابعیت آن ها و اینکه آیا قبلا ازدواجی داشته اند یا نه مشخص میشود. و بسته به وضعیت شما ممکن است این روند متفاوت باشد. به طور کلی مرحله لازم است:

۱- پر کردن فرم درخواست ازدواج به وسیله هر دو نفر
۲- گواهی تجرد باید ارائه شود تا نشان دهنده تاهل فرد نباشد

۳-داشتن حداقل ۱۸ سال تمام برای متقاضیان در ترکیه (برای در یافت این برگه به اداره کل امور هویتی ایرانیان در خارج کشور یا اداره ثبت احوال محل سکونت متقاضی یا سفارت جمهوری اسلامی ایران در سایر کشور ها مراجعه کنید)

افتتاح حساب در ترکیه بدون اقامت

۴-ارائه برگه سلامت پزشکی برای اینکه از بیماری های مانع ازدواج جلوگیری شود

۵-داشتن عکس تمام رنگی و و حداقل ۱۸ سال سن برای تمامی افراد

سند بین المللی ازدواج در ترکیه چرا مهم است؟

در طی سالیان گذشته به دلیل افزایش ازدواج در بین ملیت های مختلف اهمیت داشتن سند بین المللی ازدواج خیلی بیشتر شد. این قانون برای یکپارچه کردن سند های ازدواج در بین کشور های مهم تحت کمیسیون می باشد. نکته ای که در این سند وجود دارد این است که از نظر دین، مذهب، نژاد حساسیتی برای ملیت افراد وجود نداشته و آزادی کامل برای زوجین وجود دارد که بر اساس عقاید خود باشند. همین مسئله اعتبار این سند را  در جهان بسیار بالا برده است و در بیشتر کشور ها کاملا پذیرفته شده است در میان کشور های نزدیک ایران و آسیا کشور ترکیه فقط این قابلیت را دارد.

چرا شهر استانبول ترکیه بهترین انتخاب برای ثبت ازدواج است؟

پرواز های شبانه روزی از اکثر کشور ها به مقصد ترکیه به صورت شبانه روز و وجود ده ها پرواز استانبول را به یک شهر بین المللی تبدیل کرده است.

نزدیکی فرهنگی ایران و ترکیه از اشتراکات مذهبی تا سبک زندگی و ذائقه غذایی و آداب و رسوم و مراسمات ازدواج بهترین انتخاب برای زندگی میباشد.

نکاتی که باید برای ثبت ازدواج در ترکیه بدانیم چیست؟

برقراری تماس با یک موسسه ازدواج و طلاق معتبر و مشاوره با کارشناس حقوقی و وکیل دادگستری

بررسی و مشاوره در مورد عقد قرارداد با یک موسسه دارای مجوز و اجتناب از موسسات تحقیق نشده

اعلام نظر کارشناس حقوقی و بررسی تفاوت در مدارک با توجه به تابعیت و شهروندی زوجین

تعیین هزینه ثبت ازدواج و پرداخت از راه های رسمی و مهم تر از همه حتما از دارالترجمه رسمی باشد.

شرکت ترکیه هلپر مسئولیت­های ذیل را در قبال عقد قرارداد بر عهده خواهد داشت:

از ابتدا با مشاوره و راهنمایی و کارهایی از قبیل تهیه مدارک، ترجمه رسمی و نظارت بر ترجمه های انجام شده از حیث عبارت های مهم و ضروری و حذف عبارت غیر ضروری توسط تیم ما انجام می شود. زیرا در برخی موارد مترجم به دلیل آشنا نبودن از موارد حقوقی و تحت الفظی ممکن است دچار مشکل شود.

تور یالووا از استانبول

رزرو نوبت جهت انجام امورات مربوط به آزمایشگاه و دقت به اینکه گواهی آزمایش خون جزو مدارک ضروری جهت ثبت ازدواج در ترکیه می باشد.

تهیه و تحویل مدارک به اداره ثبت ازدواج زیرا سبب اخذ وقت فوری از شهرداری می شود و به تسریع در کار کمک شایانی می کند.

در انتها با توجه به درخواست شما می توانید قرارداد ازدواج خود را به هر زبانی که علاقه داشتید به صورت کاملا چک شده توسط ما و مترجم مربوطه همراه خود داشته باشد.

برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

شرکت ترکیه هلپر با داشتن کشتی اختصاصی و تجربه ای که در برگزاری تور کشتی در استانبول و تور جزایر پرنس استانبول دارد نسبت به برگزاری مراسم عروسی در ترکیه اقدام کرده است.

با توجه به خواسته شما و بودجه ای که برای عروسی خود می خواهید انجام دهید از ابتدای تا انتهای برنامه ریزی مراسم شما را با افتخار راهنمایی کرده تا یکی از بهترین شب های زندگی و خاطره انگیز ترین مراسم ها را در ترکیه داشته باشید تا برای خود و خانواده و دوستان و همراهان تجربه ای بیاد ماندنی رقم بزنید.

ترکیه از نظر امکانات و محیط های بسیار جذاب و تنوع در انتخاب نوع مراسم بهترین گزینه برای مراسم ازدواج است.

طبیعت دلنشین آب و هوای خوب وجود لوکیشن های عکاسی فراوان و نزدیکی به کشور ایران یا استفاده از تورهای کشتی استانبول و مراسم عروسی بر روی آب های مدیترانه دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.

یکی دیگر از دلایل استقبال ایرانیان برای ازدواج در ترکیه نیاز نداشتن به ویزا، برگزاری مجلل عروسی و آزادی کامل و همچنین وجود فرهنگ های مختلف اهمیت برگزاری مراسم ازدواج در ترکیه و بخصوص در استانبول بسیار بالا میبرد.

هزینه برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

به دلیل شرایط فرهنگی و اقتصادی ایران زوجین به دو گروه تبدیل می شوند. گروه اول مراسمی در حد بودجه خود  و اجتناب از هزینه های بالاو همچنین مراعات بعضی از مسائل دینی مراسم خود را برنامه ریزی می کنند.

اجاره روزانه سوئیت و آپارتمان در استانبول

گروه دوم به دنبال مراسمی لاکچری و مجلل می باشند که برنامه ریزی و اختیار کامل را در انتخاب تمامی امکانات را داشته و حتی بر روی کشتی های کروز یا کاخ های معروفی مراسم خود را برگزار کنند. که این امر باید با بررسی و مشورت صورت پذیرد.

محل های برگزاری مراسم عروسی در ترکیه

تمامی کشور ترکیه پر از طبیعت های بی نظیر بوده و مکان مناسبی برای محل برگزاری مراسم شما می باشد که با توجه موارد درخواستی شما پیشنهاد هایی به شما بر اساس سبک عروسی شما داده میشود.

در کشور ترکیه هتل های بسیار و عمارت های لوکس نزدیکی به دریا نزدیکی به جنگل و نزدیکی به شهر و همچنین کشتی های تفریحی درست زوجین را برای انتخاب باز می گذارد.

بیشتر ایرانی ها بر حسب تجربه تیم ترکیه هلپر افراد شهر های استانبول، آنالیا و آنتالیا را برای مراسمات و زندگی بیشتر انتخاب می کنند و به این دقت داشته باشید قبل از هر اقدامی با بررسی شرایط مالی و فرهنگی و مسیر های رفت و آمد بهترین مکان را برای برگزاری مراسمات خود انتخاب کنید.

شرکت ترکیه هلپر در زمینه ازدواج و مهاجرت به ترکیه و سرمایه گذاری در ترکیه فعالیت دارد. و مجموع این تجارب را تمام و کمال در اختیار زوج های عزیز قرار داده تا بدون دغدغه تمامی کار های مربوط به ازدواج خود را در کشور ترکیه با همکاری ما انجام دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905382359579