نیازمندی های ترکیه
نیازمندی های ترکیه

کد هدیه در واقع جایگزین مبلغی است که شما پرداخت کرده ولی خدمتی از جانب «دیوار ترکیه» دریافت نکرده‌اید. برای مثال زمانی که شما قبل از انتشار آگهی مبلغی را پرداخت می‌کنید و آگهی شما به هردلیلی منتشر نمی‌شود کد هدیه­‌ای برای شما به ایمیل شما ارسال می‌شود و یا در شبکه های اجتماعی دیوار ترکیه به مناسبت های مختلف منتشر میشود.

شما می‌توانید از کد هدیه برای ثبت آگهی غیررایگان یا ارتقای آگهی‌هایتان استفاده نمایید. برای مثال، شما با وارد شدن به صفحه مدیریت آگهی خود، و با انتخاب گزینه ارتقای آگهی، به صفحه‌ای مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد:

با انتخاب هر کدام از گزینه‌‌های ارتقا، مانند نردبان، گزینه وارد نمودن کد هدیه نمایش داده خواهد شد. شما می‌توانید با وارد کردن کد هدیه خود در این فیلد و انتخاب گزینه “تایید کد هدیه”، از کد خود استفاده نمایید.

کد هدیه تنها برای خدمتی که وجه آن پرداخت شده ولی به شما ارائه نشده است قابل استفاده می‌باشد، برای مثال آگهی خود را در هنگام ثبت «فوری» کرده باشید ولی آگهی شما منتشر نشده باشد، ازکد هدیه‌ای که برای شما ارسال شده است می‌توانید آگهی دیگری را فوری کنید. توجه داشته باشید که هر کد هدیه مختص همان خدمت است؛ در حقیقت کد هدیه نشانگر خدمت مورد نظر شما است و شارژی در آن وجود ندارد و شما می‌توانید از یک کد هدیه فقط برای دریافت خدمات با همان تعرفه استفاده نمایید.

در صورتی که تمایلی به استفاده از کد هدیه ندارید و می‌خواهید مبلغ پرداخت شده به حساب شما بازگردد، لطفا این موضوع را به پشتیبان‌ها اطلاع دهید تا پیگیری‌های لازم را انجام دهیم. برای این کار می‌توانید یکی از راه‌های تماس تلفنی با پشتیبانی یا ارسال ایمیل را با زدن دکمه ارتباط با پشتیبانی انتخاب نمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905382359579