نیازمندی های ترکیه
نیازمندی های ترکیه

آگهی‌هایی که در «دیوار ترکیه» ثبت می‌شوند به چند دلیل ممکن است از «دیوار ترکیه» حذف شوند. در این قسمت سعی داریم این دلایل را در مراحل مختلف توضیح دهیم تا با آگاهی کامل از این موارد از حذف آگهی خود جلوگیری نمایید.

حذف آگهی قبل از انتشار در «دیوار ترکیه»

پس از ثبت آگهی در «دیوار ترکیه» آگهی شما وارد مرحله انتشار می‌گردد که این مرحله ممکن است حداکثر تا 24 ساعت بطول انجامد. در صورتی که شما شرایط مربوط به ثبت آگهی را بطور کامل رعایت کرده باشید، آگهی شما در «دیوار ترکیه» منتشر می‌گردد در غیر اینصورت آگهی شما از لیست آگهی‌های من حذف شده و در «دیوار ترکیه» منتشر نمی‌شود. در مقاله «پرتکرارترین دلایل حذف آگهی کدامند؟» می‌توانید این دلایل را بطور کامل مطالعه نمایید.

حذف آگهی پس از انتشار در «دیوار ترکیه»آگهی شما پس از منتشر شدن در «دیوار ترکیه» به دلایل مختلفی ممکن است حذف شود که در این بخش به طور کامل این دلایل را بررسی می‌کنیم:

منقضی شدن آگهی

هر آگهی به مدت یک ماه بر روی «دیوار ترکیه» باقی می‌ماند و پیش از منقضی شدن آن باید نسبت به تمدید آگهی اقدام نمایید. از صفحه «چگونه آگهی خود را ارتقا دهم؟» می‌توانید اطلاعات لازم جهت تمدید آگهی خود را بدست آورید.

حذف به دلیل گزارش کاربران

در صورتی که آگهی شما توسط تعداد زیادی از کاربران گزارش شود، آگهی شما از روی «دیوار ترکیه» حذف می‌گردد. از طریق صفحه «می‌خواهم یک آگهی را گزارش کنم» می‌توانید با فرآیند گزارش آگهی آشنا شوید.

حذف پس از ویرایش آگهی

پس از آنکه آگهی خود را ویرایش کردید، آگهی شما مجددا وارد مرحله انتشار می‌شود و با توجه به تغییرات اعمال شده از جانب شما آگهی ممکن است مجددا توسط دلایلی که در همین صفحه بالاتر در بخش حذف آگهی قبل از انتشار در «دیوار ترکیه» توضیح داده شد، حذف گردد.

اگر هیچ کدام از دلایل بالا برای آگهی شما صادق نبود و یا آگهی‌تان به دلیل دیگری حذف شده بود، این موضوع را از طریق گزینه «ارتباط با پشتیبانی» با ما مطرح نمایید.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905382359579