نیازمندی های ترکیه

انتقاد و پیشنهاد

انتقاد و پیشنهاد

۱۴ بهمن ۱۳۹۹ 3677 بازدید
نیازمندی های ترکیه

درخواست اضافه کردن امکانات جدیدی دارم

در صورتی که پیشنهادی برای بهبود امکانات موجود در «دیوار ترکیه» و یا اضافه نمودن امکانات و گزینه‌های جدید در ذهن‌تان دارید، خوشحال می‌شویم ایده­‌ها و پیشنهادهای خود را با زدن دکمه «ارتباط با پشتیبانی» و انتخاب یکی از راه‌های ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی، با ما درمیان بگذارید. به شما اطمینان می‌دهیم مطالب شما به طور کامل انتقال داده شده و در صورت تأیید توسط تیم‌های فنی و اجرایی برای اجرا در نسخه‌های بعدی مدنظر قرار خواهند گرفت.

درخواست اضافه کردن شهر/محله جدیدی دارم

شهرها بر اساس جمعیت‌شان به دیوار ترکیه اضافه شده‌اند. در صورتی که تعداد درخواست‌های مستقل و مجزا برای اضافه کردن یک شهر جدید زیاد باشد، شهرهای جدیدی نیز به دیوار ترکیه افزوده خواهند شد. لطفا درخواست اضافه کردن شهر خود را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی با زدن دکمه «ارتباط با پشتیبانی»، با ما درمیان بگذارید. همچنین اگر در حال حاضر شهر شما در «دیوار ترکیه» قرارندارد، شما می‌‏توانید برای ثبت آگهی‌تان از مرکز استان و یا شهرهای اطراف خود نیز استفاده نمایید. لیست شهرهای فعال بر روی دیوار ترکیه را می‌توانید در تصویر زیر مشاهده کنید:

 

به «دیوار ترکیه» انتقاد دارم

اگر نسبت به رویه‌ی کلی یا مورد خاصی در «دیوار ترکیه» انتقادی دارید، لطفا آن را از طریق ایمیل و یا تلفن تماس پشتیبانی با زدن دکمه «ارتباط با پشتیبانی»، با ما درمیان بگذارید و با ارسال انتقادات و پیشنهادات خود ما را در تکمیل و بهبود روند‌های سایت یاری فرمایید.

لازم به ذکر است که قوانین «دیوار ترکیه» با تکیه بر قوانین جاری کشور، نهادهای قضایی و قانونی و بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌اند. به همین دلیل برخی از قوانین ممکن است در طول زمان تغییر کرده و یا بندهای جدیدی به آن اضافه شود.

اشتراک گذاری Telegram Facebook WhatsApp Twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

00905382359579